ZAKŁAD USŁUG
MIESZKANIOWYCH
sp. z o.o.


INFORMACJE O NAS

" Jeżeli w zarządzie cudzym dobrem nie
okazaliście się wierni , kto wam da wasze ? ".
                                                          Św. Łukasz.


        W  ostatnim  dniu  grudnia  2008  roku  przypadł jubileusz 10-cio lecia naszej spółki. Obecnie to już 19 lat zarządzania przez nas "cudzym dobrem" w tej formie organizacyjnej. Informując  o  tak  ważnej  dla  nas  rocznicy,  mamy  nadzieję,  że  w " zarządzie cudzym  dobrem " wykazaliśmy  się  taką  dbałością,  że  nasze usługi również w przyszłości znajdą uznanie wśród mieszkańców naszego miasta i powiatu.       Jesteśmy spółką z dużym doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami. Od 1994 roku ( to jest o pięć lat wcześniej zanim przekształciliśmy się w obecną formę spółki ) specjalizujemy się w usługach na rzecz wspólnot mieszkaniowych. Wynagrodzenie jakie pobieramy obejmuje obsługę prawną, techniczną, obsługę administracyjną i obsługę księgową.

       Spółka dysponuje pełną obsługą prawną zarządzając w 20 miejscowościach ponad 530 nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych.
Na swoją działalność posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

        Posiadamy odpowiedni sprzęt, wyposażenie a także zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim stażem pracy: 4-ech pracowników ( w tym członkowie zarządu ) posiada licencje zawodowe, 5-ciu posiada uprawnienia budowlane, wielu posiada inne wymagane specjalistyczne uprawnienia takie jak rachunkowość i finanse, uprawnienia energetyczne itp.. Członkowie zarządu spółki posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

       Dzięki pełnej komputeryzacji i wysokim kwalifikacjom pracowników, jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny wykonywać zlecane usługi.ZARZĄD

Marcin Leszczyński - Prezes zarządu spółki

Wiesława Łaszcz - V-ce prezes d/s finansowych

Cezary Łaszcz - Prokurent© 2018 ZUM Kwidzyn